XML Bayiliği

Genel Koşullar

Şirketimiz tarafından verilen XML linki ile tarafınıza sunulan ürünleri aktarabilirsiniz.
Satış fiyatı, ağırlık. ürün özellikleri, stok gibi bilgiler bu link içeresinde yer alır ve günlük olarak da güncellenir.
Xml alıcısı kendi sistemine düşen siparişleri stilandtrend.com 'dan kendilerine verilen özel panelden mağaza kredisi ile satın alır.
Satın aldığınız ürünleri kargo bilgilerini kendi firmanız olarak girerek kendinize kargolayabilirsiniz. Bu sayede kendi eşantiyonlarınız ve markanızı simgeleyen poşete reklamasyonlar ile markanızı oluşturmanız ve devamlı müşterileri oluşturabilirsiniz.

XML bayiliğinde 3 farklı paket bulunmaktadır

Small pakette yıllık hizmet bedeli 500 TL 'dir. Small pakette internetteki fiyatlar üzerinden %15 iskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek %30 kar marji sağlamanız için XML düzenlenir. Bedeli 3000 TL.“ dir.
Medium pakette yıllık hizmet bedeli 250 TL 'dir. Medium pakette internetteki fiyatlar üzerinden %20 iskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek %35 kar marjı sağlamanız için XML düzenlenir. Bedeli 5000 TL'dir.
Large pakette yıllık hizmet bedeli yoktur Large pakette internetteki fiyatlar üzerinden %25 ıskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek %40 kar marjı sağlamanız için XML düzenlenir. Bedeli 10000 TL'dır.
Hangi paketi seçmiş olursanız olun bakiyeniz bittiğinde bir sonraki yapacağınız ödeme minimum 3000 TL’dir.

Kargo ve İade

Firmanıza iade olarak gelen ürünler iade koşullarına uyuyorsa tarafımıza maksimum 15 iş gününde iade yaparsınız. Böylelikle iade ettiğiniz ürünlerin size çıkış tutarındaki tutar bakiyenize eklenir.
Ürünlerde kalite kontrol sorumluluğu tamamen alıcı firmaya aittir. Kalite kontrolden geçmeyen ürün en geç 1 (bir) iş günü sonra stilandtrend.com ’a iade edilmelidir. Kargo ücretini gönderimlerde ve iadelerde XML alan bayi karşılar. Bayi kendi kargo anlaşmasını kullanabilir veya stilandtrend.com 'un anlaşmalı fiyatından alıp gönderim yapabilir. Bazı kategorilerde kargo teslim süresi değişebilir.
Stilandtrend.com perakende mağazaları olan ve de kendisi gibi online satış yapan firmalara ürün tedariki yaptığı için stokları paylaşıma açıktır, XML çekim sürenizle alakalı gecikmelerde ürünün satılmasından dolayı ürünü temin edemeyebilirsiniz. Bu nedenle XML güncellemesinde titizlikle davranın. Bazı ürünlerde yapılacak kampanyalar önceden haber verilir, isteğinize bağlı olarak kampanyaya katılabilir veya kampanya boyunca ürünleri yayından kaldırırsınız.

Paket satın alımlarında ödemeyi nakit olarak veya kredi kartı ile maksimum 9 taksit olarak satın alabilirsiniz.
Kredi kartı ile yapılan alımlarda vade farkları yansıtılır. Almış olduğunuz paketlerdeki bakiyenizi nakit olarak çekemezsiniz.

Daha detaylı bilgi için info@stilandtrend.com mail adresinden sorularınız ulaştırabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

%100 güvenli SSL

ÜCRETSİZ KARGO

100TL ve üzerine

KOŞULSUZ DEĞİŞİM

Masrafsız değişim ve iade

KAPIDA ÖDEME

Nakit veya Kredi Kartı ile